اخبار
سیسکو و آینده مجازی سازی ویدیو

معماری Open-Network سیسکو انقلابی در حوزه Integrated Security، عملکرد های جدید ویدیو مجازی و ادغام محصولات فروشندگان مختلف در بستر Cloud بر پا نموده است.
شرکت سیسکو در نمایشگاه NAB 2015 فناوری های جدید ویدیوئی کاملا مجازی برای شرکت های رسانه‌ای ارائه خواهد کرد. این فناوری های نوین به شرکت ها کمک خواهند کرد تا ضمن کاهش حملات سایبری، سرویس هایشان را سریع تر و ارزانتر به دست مشتریان و بینندگان خود برسانند.
سیسکو قرار است در غرفه #N802 ،معماری Open Network را معرفی و به نمایش در آورد. این معماری نوین سیسکو، شامل سرویس های ویدیو مجازی، معماری امنیت مبتنی بر تهدید و ادغام محصولات Third-party با برنامه های مختلف می باشد. در ادامه به برخی از مهمترین رخداد های سیسکو در این نمایشگاه اشاره می شود:
– پردازش مجازی ویدیو (Virtualized Video Processing/ V2P): با این راهکار و سرویس جدید زمان لازم برای ارائه سرویس های تصویری به کمتر از چند دقیقه کاهش می یابد.
– امن نمودن محیط های ویدیوئی مجازی شامل شبکه، دیتا سنتر، وب و ایمیل، End Point ها، Video Streaming
– نمایش چگونگی پخش ویدیو بر روی بستر IP بصورت زنده
– معرفی چگونگی ادغام تجهیزات سیسکو با Third-party ها
نمایش نحوه پخش تصاویر با کیفیت ۴K به صورت زنده

مجازی-سازی-ویدیو

نکاتی درباره کیفیت ۴K:

بعد از تولید نمایشگرهای LED و ۳D، در سال گذشته نسل جدید تلویزیون ها و صفحه نمایش ها وارد بازار شد. امروزه بیشتر برندهای معتبر مانند ال جی و توشیبا از تلویزیون های ۴K خود رونمایی کرده اند و با ورود برندهای دیگر نظیر پاناسونیک و سامسونگ به این عرصه، رقابت در تولید تلویزیون ها و صفحه نمایش های ۴K بیش از پیش داغ شده است.

تلویزیون های اچ دی با کیفیت ۱۰۸۰ p ؛ رزولوشنی برابر با ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل دارند و در استاندارد ۴K این رزولوشن به ۴۰۹۶ در ۲۱۶۰ پیکسل می رسد. یعنی رزولوشنی ۴ برابر استاندارد ۱۰۸۰p که هم اکنون در تلویزیون های اچ دی و دیسک های بلو- ری در دسترس است.

4K