اخبار 
  سیسکو تراشه ای اختصاصی در مسیر ساخت آینده اینترنت توسعه می دهد

سیسکو هفته ی گذشته از یک پلتفرم سیلیکونی جدید به نام Silicon One رونمایی کرد که از نظر آن ها برای تامین نیازهای نسل بعدی اینترنت حیاتی محسوب می شود. همان طور که می دانید، شبکه ی مخابراتی 5G هم بخشی از آینده ی اینترنت خواهد بود. تراشه ی جدید سیسکو، در زیرساخت های موردنیاز برای پشتیبانی از این شبکه نیز کاربرد خواهد داشت.  کوچکترین کامپیوتر رومیزی دنیا، کوچکتر از یک سیب !

کوچکترین کامپیوتر رومیزی دنیا که مکعبی به ابعاد تقریبی پنج سانتی‌متر است از لینوکس قدرت میگیرد. ‏مشخصات این کامپیوتر جذاب عبارت هستند از یک پردازنده ۳۰۰ مگاهرتزی اتم، ۶۴ مگابایت اس.دی. رم، خروجی مونیتور با وضوح ۱۰۲۴ * ۱۲۸۰ پیکسل، درگاه فلش کارت، درگاه یو.اس.بی، کارت شبکه و کارت سریال. ‏  نگاهی عمیق به Asus GX700: سیستم خنک‌کننده اولین لپتاپ آبی جهان چگونه کار می‌کند؟

قطعات موجود در بازار معرفی نمود. اما واقعا چیزی که در مورد این لپتاپ مهم است، قطعات به کار رفته در آن نیست، بلکه سیستم خنک‌کنندگی GX700 چیزی بود که توجه همگان را به خود جلب کرد. اگر به یاد داشته باشید، این لپتاپ قدرتمند به پردازنده‌ی 4 هسته‌ای Core i7-6820HK (با معماری Skylake) اینتل و کارت گرافیک GTX 980 انویدیا مجهز شده و در کنار آن نیز 64 گیگابایت حافظه‌ی رم DDR4، مسئول پردازش اطلاعات هستند. همچنین پنل به کار رفته در این لپتاپ با پشتیبانی از فناوری G-Sync انویدیا، می‌تواند تا حد زیادی بازی‌ها را بهینه کرده و به شکل بهتری به اجرا در آورد.  سیسکو و آینده مجازی سازی ویدیو

معماری Open-Network سیسکو انقلابی در حوزه Integrated Security، عملکرد های جدید ویدیو مجازی و ادغام محصولات فروشندگان مختلف در بستر Cloud بر پا نموده است. شرکت سیسکو در نمایشگاه NAB 2015 فناوری های جدید ویدیوئی کاملا مجازی برای شرکت های رسانه‌ای ارائه خواهد کرد. این فناوری های نوین به شرکت ها کمک خواهند کرد تا ضمن کاهش حملات سایبری، سرویس هایشان را سریع تر و ارزانتر به دست مشتریان و بینندگان خود برسانند.